Рукавні фільтри

Рукавні фільтри

Рукавні фільтри – це окрема група спеціального обладнання, головною функцією якого є очищення стисненого повітря від пилу та інших забруднень. Високі параметри та показники ефективності роботи таких компонентів дозволяють широко та часто використовувати їх для організації та супроводу діяльності наступних підприємств:

  • транспортні та інші компанії які в процесі діяльності проводять різноманітні етапи в умовах утворення значної запиленості;
  • цехи з обробки залізорудних та інших металевих матеріалів або заготовок;
  • для котельних установок – фільтри в такому випадку можуть додатково застосовуватись для видалення пилу, що може утворюватись під час роботи котельного обладнання;
  • для фільтрації повітря при проведення подрібнення або розпилу вугілля та інших корисних копалин;
  • для покращення ефективності та безпечності діяльності млинів та великої кількості інших потреб.

Виробництво рукавних фільтрів та їхнє ефективне використання дозволяє значно та якісно очистити стиснене повітря від великої кількості пилі та інших подібних забруднень, що робить виконання різноманітних завдань та процесів швидким, зручним та технологічно правильним.

Якими бувають рукавні фільтри

В залежності від того, яка система очищення фільтруючої поверхні виробу передбачена виробниками таких товарів, їх можна розділити на такі основні групи:

  • Рукавні фільтри з механічним струшуванням – це окремий вид фільтрів який проводить очистку від накопленого пила та інших забруднюючих компонентів методом механічного струсу фільтру в горизонтальному та вертикальному напрямках, що дозволяє повернути деталь в належний для подальшого використання стан.
  • Вироби з імпульсними методами очистки від накопиченого на поверхні фільтруючого рукава забруднення. Спеціальної конструкції мембранний клапан створює встановлених параметрів імпульсу, потоку стисненого повітря, що направляється в середину рукава.

Перевагою такого фільтру є необмежені можливості щодо його застосування навіть в умовах високого рівня ймовірності вибуху – при проведені очистки неможливе виникнення іскри.

  • Фільтри з зворотнім методом продувки. Для очищення фільтруючої поверхні передбачена можливість зворотної подачу потоку стисненого повітря, що гарантовано та якісно видаляє пилові накопичення.

По ефективності та якості роботи такі фільтри не поступаються іншим переліченим типам товарів.

Головними перевагами купити рукавний фільтр будь-якого з перелічених видів для обслуговування та організації роботи Вашого підприємства стануть – простий та швидкий монтаж, який не вимагає засновування спеціального обладнання, оптимальна та вигідна ціна рукавного фільтру дозволить проводити регулярну заміну компонентів після закінчення їхнього робочого потенціалу без великих фінансових затрат, гарний ступінь очистки повітря.

Де купити якісний та надійний рукавний фільтр?

Інтернет магазин «Зелко груп» пропонує Вам швидко, вигідно та приємно купити рукавні та інші фільтри для стисненого повітря, велику кількість іншого компресорного устаткування, товарів для створення правильного, безпечного клімату в приміщеннях та багато інших елементів та обладнання.

Головним правилом нашої роботи є поставка товару максимально високої якості за цінами, рекомендованими виробниками. Звертайтесь до нас за вказаними номерами телефонів або замовляйте зручну послугу зворотного дзвінка. Наші консультанти допоможуть Вам без проблем та труднощів обрати всі необхідне обладнання та організують зручну, швидку доставку замовлень по всій території України.