Рукавные фильтры

Рукавные фильтры

Рукавные фильтры

Если на вашем предприятии действуют строгие требования к чистоте сжатого воздуха, купите рукавные фильтры в компании ООО «Зелко Групп» с быстрой доставкой и установкой в любой точке Украины. Продаем только оригинальные комплектующие от производителя с гарантией и по низкой цене. Предлагаем вам прямо сейчас оставить заявку и узнать еще больше на консультации.

Категории комплектующих

Рукавный фильтр представляет собой жесткий каркас, на который надет рукав из фильтрующего материала. За счет мелкопористой структуры он задерживает мельчайшие частицы пыли и аэрозолей, свободно пропуская сам воздушный поток. Именно так и происходит очистка газа.

В нашей компании налажено производство рукавных фильтров из перечисленных трех категорий:

  • С механическим встряхиванием. Рукава очищаются от осевшей пыли и других примесей посредством резкого встряхивания в вертикальном и горизонтальном направлениях. Эта задача лежит на вибраторе, который питается от промышленной электрической сети. Такие элементы можно использовать в любых условия за исключением взрывоопасной среды.
  • С импульсной продувкой. В конструкции предусмотрен мембранный клапан, создающий импульс сжатого воздуха с вектором, направленным внутрь рукава. В отличие от первого типа, такие фильтры могут безопасно использоваться даже во взрывоопасной среде, так как продувка не сопровождается выделением искр. Степень очистки также заметно выше.
  • С обратной продувкой. Такие фильтры эффективно очищаются от осевшей на рукав пыли при помощи сжатого воздуха. По эффективности очистки не уступают предыдущему типу.

Якими бувають рукавні фільтри

В залежності від того, яка система очищення фільтруючої поверхні виробу передбачена виробниками таких товарів, їх можна розділити на такі основні групи:

  • Рукавні фільтри з механічним струшуванням – це окремий вид фільтрів який проводить очистку від накопленого пила та інших забруднюючих компонентів методом механічного струсу фільтру в горизонтальному та вертикальному напрямках, що дозволяє повернути деталь в належний для подальшого використання стан.
  • Вироби з імпульсними методами очистки від накопиченого на поверхні фільтруючого рукава забруднення. Спеціальної конструкції мембранний клапан створює встановлених параметрів імпульсу, потоку стисненого повітря, що направляється в середину рукава.

Перевагою такого фільтру є необмежені можливості щодо його застосування навіть в умовах високого рівня ймовірності вибуху – при проведені очистки неможливе виникнення іскри.

  • Фільтри з зворотнім методом продувки. Для очищення фільтруючої поверхні передбачена можливість зворотної подачу потоку стисненого повітря, що гарантовано та якісно видаляє пилові накопичення.

По ефективності та якості роботи такі фільтри не поступаються іншим переліченим типам товарів.

Головними перевагами купити рукавний фільтр будь-якого з перелічених видів для обслуговування та організації роботи Вашого підприємства стануть – простий та швидкий монтаж, який не вимагає засновування спеціального обладнання, оптимальна та вигідна ціна рукавного фільтру дозволить проводити регулярну заміну компонентів після закінчення їхнього робочого потенціалу без великих фінансових затрат, гарний ступінь очистки повітря.

Де купити якісний та надійний рукавний фільтр?

Інтернет магазин «Зелко груп» пропонує Вам швидко, вигідно та приємно купити рукавні та інші фільтри для стисненого повітря, велику кількість іншого компресорного устаткування, товарів для створення правильного, безпечного клімату в приміщеннях та багато інших елементів та обладнання.

Головним правилом нашої роботи є поставка товару максимально високої якості за цінами, рекомендованими виробниками. Звертайтесь до нас за вказаними номерами телефонів або замовляйте зручну послугу зворотного дзвінка. Наші консультанти допоможуть Вам без проблем та труднощів обрати всі необхідне обладнання та організують зручну, швидку доставку замовлень по всій території України.