Про компанію

 

ТОВ «ЗЕЛКО ГРУП» - сучасна компанія, яка динамічно развивається , успішно працює у сфері розробки, виробництва та поставок компресорної, опалювальної техники, ємністного та газогенеруючого обладнання.

Группа компаній була заснована братами Сергієм та Олександром Шведовськими. З початку заснування у 1993 році, комерційна діяльність була направлена на продаж якісного компресорного обладнання. Успішний розвиток даного проекту та бажання стало основою для заснування в 2004 році власного виробництва продукції під власною торгівельною маркою ZELKO®, а пізніше і компаніії під назвою «ЗЕЛКО ГРУПП».  

В  теперішній час наша компанія в повній мірі використовує величезний набутий досвід, накопичений у ролі дистрибутора найкрупнішого виробника компресорного обладнання у світі. Починаючи з 2007 року,  ми започаткували виробництво компресорного обладнання на власних виробничих потужностях під зареєстрованою торгівельною маркою –  ZELKO®.  За останні роки було започатковано виробництво новоих видів продукції: енергозаощадних гвинтових маслозаповнених компресорів ZelkoAIR   Premium,  осушувачів стисненого повітря адсорбційного типу   ZELKO X-Dry,  обладнання  для виробництва газоподібного азоту та кисню ZelkoOxyG та ZelkoNitroG, колон з активованим вігуллям ZTA.

Компресорне, газогенераторне та опалювальне обладнання ZELKO®  –  це висока надійність і витривалий ресурс роботи в поєднанні з оптимальними показниками ціна/якість, які вигідно відрізняють нашу техніку серед аналогічного обладнання інших виробників, представлених на ринку Східної Европи.

          Приорітетними  направленнями виробничої діяльності нашої компанії є:

  • Виробництво гвинтових компресорів  та обладнання для повітряпідготовки, повітряних ресиверів
  • Виробництво КЦА генераторів газоподібного азоту та кисню
  • Виробництво осушувачів повітря стисненого повітря
  • Виробництво аспіраційного обладнання з імпульсною очисткою 

     Відмінною особливістю компанії  «ЗЕЛКО ГРУП» є те, що ми маємо у своєму розпорядженні не тільки передову виробничу базу, але й розвинуту сервісну службу. Наша  сервісна  служба, де  працюють висококваліфіковані сервісні інженери, укомплектована сучасним та якісним обладнанням. Усі співробітники сервісного відділу нашої компанії пройшли спеціальну підготовку та навчання, мають багаторічний досвід по обслуговуванню компресорних установок відомих європейських та світових виробників. 

Звертайтеся до наших регіональних представництв у таких містах як Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Миколаїв, Харків, та Кривий Ріг. Ми співпрацюємо з посередниками та монтажними організаціями!  

   Сервісні центри компанії «ЗЕЛКО ГРУП» пропонують повний спектр послуг:

     -  Підбір компресорного та допоміжного обладнаня

     -  Проектні роботи та монтаж обладнання "під ключ"

     -  Навчання персоналу замовника

     -  Гарантійне та післегарантійне сервисне обслуговування нашего обладнання

     -  Ремонт та відновлення гвинтових компресорів та супутнього обладнання ведучих виробників.

      

Купуючи обладняння ZELKO, Ви отримуєте не тільки надійне обладнання, але й гарантовано забезпечуєте себе якісними витратними матеріалами та кваліфікованим сервісним обслуговуванням. 

Завдяки високій якості нашої продукції,  чіткому виконанню своїх забов'язань та вивіреної маркетинговій стратегії, продуція ТМ ZELKO набула гироку відомість та відмінну репутацію серед сотен своїх споживачів в Україні та за кордоном.