Продукція

Ви плануєте купівлю компресорного обладнання європейського рівня в Україні?
У такому разі пропонуємо Вам звернути увагу на Українського виробника – ТОВ «ЗЕЛКО ГРУП»

Робота з зжатим повітрям потребує його попередньої та професійної очистки від зайвих, шкідливих та небезпечних частинок різноманітних газів, пилу та інших компонентів.

Електрогенератори – це прості та зручні для використання компоненти, які дозволяють одержувати необхідну кількість електричної енергії незалежно від місця перебування та віддаленості від мережі електроліній.

Твердопаливний котел у власному будинку або на підприємстві – це чудова та практична можливість забезпечити теплом всю будівлю с економним використанням ресурсів та можливістю спрогнозувати витрати на паливні матеріали на весь опалювальний сезон.

Головною умовою одержання перелічених позитивних моментів - це купити компресорну та іншу техніку в перевіреного продавця, який поставить обладнання від надійних виробників.

Компанія «Зелко груп» - це виробник компресорного обладнання, який пропонує до уваги клієнтів величезний вибір різноманітного обладнання та техніки для  виробничих потреб.

Пропозиції нашої компанії

Ми вже багато років працюємо на ринку продажу різноманітної компресорної техніки і пропонуємо нашим клієнтам наступні види товарів

Компресорна техніка

В каталозі нашої компанії Ви з легкістю підберете будь-який вид обладнання – поршневі, гвинтові, спіральні або пересувні агрегати, виробництва компанії ZELKO. Ми використовуємо для комплектації установок виключно європейські запчастини та компоненти, що дозволяє нам гарантувати довгу та ефективну службу товарів.

Ми підберемо конкретно для Вас компресор будь-якого необхідного типу та потужності для створення оптимальних умов його роботи максимально довгий час без поломок або інших негативних ситуацій.

Окрему категорії товарів складають пересувні компресори. Головними перевагами такого обладнання стануть можливість використовувати обладнання при виконання виїзних робіт на будь-якій відстані від населених пунктів та доступних комунікацій.

Устаткування для підготовки повітря

Основними призначенням такої великої групи товарі в каталозі нашої компанії являється підготовка повітря для подальшої його подачі в приміщення – очистка, осушення, фільтрація па подача стисненого повітря по спеціально створеним магістралям.

Ми пропонуємо Вам великий вибір техніки та готових систем для виконання підготовки повітря будь-якої складності та цілей цього подальшого використання.

Кисневі компресори, дотискуючі бустери

У нас Ви зможете також без проблем купити генераторі кисню різноманітних комплектацій, потужності або особливостей конструкцій. Велика кількість генераторів, які працюють за технологіями КЦА – перевагами такого устаткування стане короткий, швидкий цикл абсорбції. Наявність такого прибору значно полегшить та спростить виконання великої кількості різноманітних виробничих завдань.

Системи аспірації повітря

Аспірація повітря – це окремий вид вентиляції повітря, який по своїм функціональним характеристикам та параметрам чудово підходять для використання на промислових об’єктах – хімічних заводах, металургійних та ливарних компаніях або для великої кількості інших процесів.

Електричні генератори

Купити електрогенератори – це чудова можливість забезпечити домівку, підприємство або будь-який інший об’єкт автономним та незалежним джерелом електричної енергії. Наявність таких компонентів дозволить виконувати роботи за допомогою електричних інструментів на великій відстані від електричних мереж.

Опалювальне обладнання

В каталозі нашої компанії ми зібрали великий вибір котлів, пелетних пальників, теплових насосів, теплоакумуляторів та іншого необхідного для їхньої безперебійної та безпечної роботи обладнання. Дзвоніть, пищить нам у зручний для Вас час і наші консультанти допоможуть Вам підібрати велику кількість корисного та незамінного обладнання для дому чи роботи!