Картриджні фільтри

Картриджні фільтри для повітря – це надійний, простий та перевірений пристрій, який використовується для очистки повітряних мас будь-якої кількості та інтенсивності забруднення. Методом роботи таких компонентів є суха очистка від забруднень, які залишаються в фільтруючих елементах, покращуючи стан та характеристики стисненого повітря.

Головою перевагою та особливістю картриджних фільтрів стане великий вибір моделей та форм виконання, що дозволяє підбирати та встановлювати оптимальну модифікацію обладнання з урахуванням всіх параметрів та особливостей конструкції компресорної установки та конкретних вимог до підготовки повітря.

Де можна використовувати фільтри такого типу?

Ефективно, доцільно та надійно використовувати картриджні моделі фільтруючих компонентів можна для роботи та обслуговування наступних об’єктів:

  • виробничі комплекси та підприємства, що спеціалізуються на роботі із сипучими та летючими матеріалами переміщення або обробка яких викликаються утворення великої кількості пилу та можливість потрапляння дрібних часточок в систему підготовки та подачі стисненого повітря – піскоструйні та дробеструйні комплекси, наприклад;
  • організація та проведення зварювальних робіт на будь-яких об’єктах, незалежно від їх тривалості та особливостей процесу;
  • обробка металевих конструкцій та поверхні – шліфування, нарізка, фарбування та інші;
  • робота фабрик та виробництв.

Гарні експлуатаційні характеристики, довга служба та гарне виконання свого основного завдання роблять такі типи фільтрів універсальними по популярними.

Особливості та переваги картриджних фільтрів

Принцип роботи такого виду фільтрів базується на можливості фільтруючих компонентів збирати, притягувати та накопичувати пил та інші часточки забруднень. Під час інтенсивної експлуатації виробу в умовах великої запиленості чи тривалої служби фільтру рівень пропускної здатності виробу поступово знижується.

Для відновлення функцій та ефективності роботи фільтру передбачена можливість його регенерації методом подачі сильного потоку стисненого повітря для очищення накопиченого пила на поверхні фільтруючого шару. Після таких маніпуляцій фільтр знову здатен ефективно та коректно виконувати свої функції.

Основними перевагами, за які картриджні фільтри високо цінуються на багатьох підприємствах та виробництвах стануть наступні:

  • високий рівень очистки повітря – фільтруючі елементи гарно та надійно утримують часточки пилі та інших забруднень;
  • довготривала служба та функції регенерації фільтруючої поверхні дозволять змінювати фільтри максимально рідко, що позитивно вплине на фінансові витрати для роботи підприємства чи вартість виконання конкретних замовлень;
  • невеликі розміри та різноманітність форм, інших параметрів фільтрів дозволить без проблем встановлювати необхідні деталі в системи різних особливостей та конструкції.

Обирайте в нашому каталозі оптимальні типи картриджних фільтрів та на власному досвіді переконайтесь в дієвості та відповідності обладнання всім переліченим позитивним параметрам та характеристикам.

Де просто та надійно купити картриджний фільтр?

Купити картриджний фільтр для повітря без клопотів, просто та приємно можна в будь-який зручний для Вас час на сторінці нашого інтернет магазину. Компанія «Зелко груп» - це сучасний, зрозумілий та простий для використання сервіс з продажі компресорного та великої кількості іншого обладнання, який гарантує бездоганну якість поставлених товарів, оптимальні ціни та уважне обслуговування для кожного клієнта.