Воломаслорозділювачі (сепаратори) серії WOSS

Влагомаслоразделітелі (сепаратори) серії WOSS

Якісна підготовка стисненого повітря проводиться при повному, або частковому відділенні водомасляних аерозолів та емульсій від основного середовища – самого повітря. Цю функцію виконують спеціальні пристрої, такі як відділювачі конденсату, магістральні фільтри, осушувачі і т. п. Після чого, відфільтрований конденсат надходить безпосередньо в масловланоподільник Friulair серії WOOS, який є відстійником, з системою карбонової фільтрації і забезпечує поділ конденсату на фракції та масло. Олія накопичується в окремій ємності для подальшої утилізації, а очищена вода прямує в каналізацію, не порушуючи екологічних вимог.

Компанія ZELKO Group Ltd. пропонує широкий вибір водомасляних сепараторів за найвигіднішою ціною. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, які гарантують високу якість виконання та максимальну ефективність сепарації. Продукція, яку містить наш каталог, сертифікована та повністю відповідає нормативним вимогам до підготовки стисненого повітря у різних виробничих галузях.

 

Остаточний результат - очищена вода придатна для скидання безпосередньо в каналізаційну систему, що відповідає всім стандартам і вимогам екологічної безпеки. Завдяки технології картриджів, заміна обох фільтрів швидка та безпечна.

Детальніше...

Олія містить конденсат надходить під тиском у спеціально розроблену камеру декомпресії

1. У цій камері тиск вирівнюється з атмосферним, не створюючи при цьому турбулентних потоків для вільного стікання конденсату в нижче розташований резервуар поділу 2. Тверді великі частинки забруднень скидаючий клапан. У резервуарі поділу олія осаджується на поверхні за рахунок різниці в пайових масах. Потім масло стікає через край переливної трубки маслозбирання 4. Попередньо очищений конденсат перетікає в порожнину фільтрації. Попередній фільтр 5, який має ідеальну структуру розподілу потоку від внутрішньої частини до зовнішньої сторони, маючи велику поверхню контакту, зв'язує крапельки масла в твердо-в'язку масу.Таким чином, у фільтрі затримується більша частина олії, що знаходиться в емульсії, а також залишковий вміст олії, що плаває. Частки масла, що залишилися, потім, надійно і ефективно затримуються в головному фільтруючому елементі 6. для подальшої належної утилізації.

 

Технічні особливості:

Підготовка стисненого повітря проводиться в сепараторі під атмосферним тиском, тому пристрій не потребує зовнішніх джерел енергії. Чим більшою буде впускна камера, тим більший обсяг повітря буде оброблений за одиницю часу. Габарити первинної та основної камери відстійника прораховуються із запасом. Це забезпечує достатнє відділення водомасляного аерозолю від основного середовища час.

Не слід забувати, що від якості вугілля у фільтрі сепаратора безпосередньо залежить повнота видалення з води залишкової масляної суміші. При цьому пристрої, які будуть працювати в умовах знижених температур, обов'язково забезпечують електричний контур нагрівання.

 

 

 

Попередній фільтр та картридж

Змінний фільтруючий картридж швидко встановлюється та чиститься.

 

 

 

 

Сертификаты:

Вологомаслорозділювачі(сепаратори) серії WOSS (для відділення масла з конденсату)

Модель

Характеристики

Продуктивність компресора,

м³/хв

Роб. тиск,

бар

Габарити,

мм

Маса, кг

Масло минеральне

VDL

Масло синтетичне

PAO

WOSS 24

2,4

1,9

16

528х290х100

3,5

WOSS 49

4,9

3,8

16

595x387х140

6

WOSS 73

7,3

5,6

16

698x350х544

13,5

WOSS 143

14,6

11,3

16

867x410х594

18,5

WOSS 293

29,3

22,5

16

1088х520х764

36,5

WOSS 585

58,5

45,0

16

1158x650х939

53

 

Максимальні робочі умови:

 

Номінальна температура повітря на вході:

Т = 35°C

Температура оточуючого середовища:

Т = +5+60°C

Тиск повітря:

Р = 16 bar