Осушувач холодильного типу FRIULAIR серії AMD

Осушувач холодильного типу FRIULAIR серії AMD

Модульні осушувачі стисненого повітря Friulair серії AMD втілили  в  собі  ідеальну комбінацію  грамотних технічних рішень та оригінальних проектів. Всі осушувачі повітря  холодильного  типу  серії  AMD мають знак "чотири конюшинні пелюстки" - символ якості, функціональності, економічності та екологічності.

Купити осушувач повітря холодильного типу

Найпоширенішим видом серед усіх доступних осушувачів повітря зараз є рефрижераторне обладнання. Йдеться про осушувачі повітря холодильного типу, які застосовуються разом з компресорами для усунення вологи з стисненого повітря.

Просте та економічне рішення при боротьбі з утворення конденсату у пневматичних системах на виробництві – це придбання рефрижераторного осушувача. Його суть полягає в осушенні стисненого повітря.

Навіщо потрібен осушувач повітря?

Фахівці відзначають, що осушувач повітря холодильного типу – це раціональна та затребувана конструкція, яка задоволена простою в експлуатації та не потребує великих вкладень коштів. Такий вид спецтехніки потенційні покупці вибирають через низьке споживання електричної енергії та мінімальний рівень шуму. Основне призначення – осушення повітря та досягнення рекомендованих показників точки роси. Виробник гарантує, що потенційний користувач зможе вже після першого застосування практично відразу досягти показника, який становить три градуси. Це оптимальна цифра, яка у 80% випадків задовольняє всі технологічні процеси і вважається сприятливою.

Якщо необхідно терміново осушити стиснене повітря і досягти певних показників вологості для подальшого безпроблемного функціонування пневматичних компонентів, то осушувач – це саме те, що необхідно. Стиснене повітря має бути охолодженим в обов'язковому порядку, інакше випадання конденсату виявиться неможливим, а це означає, що задане значення тиску не буде досягнуто і при виконанні технологічних процесів фахівець порушить зазначені умови.

Як вибрати осушувач?

Рефрижераторні осушувачі сучасного типу працюють за єдиною схемою. Сенс полягає в тому, що водяна пара під час охолодження випадає в конденсатний осад. Завдяки цьому рідини вдається потрапити до пневматичну мережу, яку надалі застосовують виділення води певному ділянці. Зараз кожен може купити осушувач холодильного типу, оскільки це доступне та поширене спеціалізоване обладнання.

При виборі рекомендується дивитися на:

 • продуктивність;
 • захист від корозії;
 • схему роботи;
 • корпус осушувача;
 • наявність автоматичного конденсатовідвідника.

Експерти зазначають, що кожен осушувач обов'язково має бути обладнаний контрольною панеллю. Чим більше у неї можливостей, тим простіше буде керувати і контролювати обладнання. Цей момент обов'язково має враховуватись при підборі спеціалізованої охолоджувальної техніки. Наявність індикатора точки роси - це також очевидний плюс, оскільки саме по ньому користувач зможе визначати показник вологи.

Де придбати осушувач холодильного типу?

Якщо ви не знаєте, де можна без особливих переплат і дуже швидко придбати осушувач повітря холодильного типу для компресорів, ми рекомендуємо детальніше ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину. Є кілька найбільш популярних варіантів, але варто відзначити, що арсенал спеціалізованого обладнання постійно поповнюється новими моделями. Наші консультанти допомагають з підбором осушувачів, розповідають про всі переваги, недоліки і відмінності моделей, що сподобалися. Таке порівняння допоможе зробити грамотний вибір і не переплачувати за перевищену потужність, якщо простір використання невеликий

Осушувач серії AMD складається з двох контурів: контуру стисненого повітря (поділяється на два теплообмінники) та охолоджувального контуру. Вологе стиснене повітря з компресора спочатку надходить у теплообмінник повітря-повітря. Після цього надходить у випарник повітря-холодоагент. Там при взаємодії з охолодним контуром повітря остигає, волога випадає в конденсат. Охолоджене і сухе повітря потім повертається в теплообмінник повітря-повітря. Там він нагрівається від повітря, що входить, охолоджуючи його. Зустрічні потоки забезпечують максимальну ефективність теплообміну.

Детальніше...

Теплові втрати та перепад тиску знижуються за рахунок великого перерізу каналів потоків. Номінальні умови відповідають температурі навколишнього середовища +25°C повітря на вході +35°C при тиску 7 бар. Перепад тиску становить від 0,04 до 0,25 бар, в залежності від моделі.

 • Осушувачі стисненого повітря холодильного типу: тех. характеристики та переваги AMD

  Устаткування серії AMD підходить для комбінації з компресором. Воно чудово справляється із завданням навіть у випадках досягнення високих температур стисненого повітря на вході та навколишнього середовища. Кожен холодильний осушувач цієї товарної лінійки проходить контроль та тестування на виробництві. Компанія Friulair упевнена у своєму обладнанні, тому встановлює на нього гарантію терміном 12 місяців від дня введення в експлуатацію.

  Осушувачі повітря холодильного типу не вимагають будь-яких налаштувань, готові до експлуатації одразу після встановлення на робочому місці. Моніторинг/контроль роботи здійснюється за допомогою контролера DMC15, що відображає на дисплеї значення точки роси, стан дренажу та вентилятора конденсатора. DMC15 – єдиний зв'язок між осушувачем та оператором.

  Технічні параметри, якими наділено холодильний осушувач AMD, можна порівняти з параметрами більшості стандартних компресорів. Економія забезпечується за рахунок мінімального падіння тиску на виході. Усі моделі серії виготовлені з якісних матеріалів, придатних для вторинної переробки. Згідно з екологічною політикою компанії Friulair, у конструкції агрегатів застосовується екологічно безпечний холодоагент R134А.a з низьким коефіцієнтом руйнування озону.

  AMD холодильний осушувач та інші його переваги


  Компактний корпус осушувача виготовляється з якісної вуглецевої сталі з епоксидним покриттям. Рівень шуму вкладається у 60 Дб (А) на відстані 1 метра. Якість проявляється у чудовій роботі навіть при досягненні високих температур стисненого повітря на вході та навколишнього середовища. Отже, агрегат:

 • високоефективний;
 • має ультракомпактний теплообмінний модуль, який здатний працювати при температурі навколишнього середовища до 45°C та теплоті повітря на вході до 55°C;
 • найнижчий перепад тиску, за рахунок чого забезпечується економія енергії.

 

   Модель  

 Продуктивність 

м3/хв

 З'єднання 

дюйм

 Габаритні розміри, ДхШхВ 

мм

  Вага  

кг

AMD 3

0,35

3/8"

305х345х435

21

AMD 6

0,60

½"

370х515х475

25

AMD 9

0,95

½"

370х515х475

26

AMD 12

1,2

½"

370х515х475

28

AMD 18

1,8

½"

370х515х475

32

AMD 25

2,5

1"

345х420х740

34

AMD 32

3,2

1.1/4"

345х420х740

39

AMD 43

4,3

1.1/4"

345х420х740

40

AMD 52

5,2

1.1/4"

345х420х740

41

AMD 61

6,1

1.1/2"

555х580х885

54

AMD 75

7,5

1½"

555х580х885

56

AMD 105

10,5

2"

555х625х975

94

AMD 130

13,0

2"

555х625х975

96

AMD 168

16,8

2½"

665х725х1105

144