Киснева станція Zelko OxyG 350 – Компанія "Zelko"

Киснева станція Zelko OxyG 350 - це обладнання, яке дозволяє наситити повітря киснем. Так, наприклад, нещодавно цю техніку було встановлено в Уманській міській лікарні. Станція дозволяє наситити повітря киснем до 94%, що особливо важливо для хворих на коронавірус. Ця ж техніка використовується при лікуванні пацієнтів із захворюваннями легеневої системи, астмою, алергічними реакціями з набряком Квінке та іншими проблемами, при яких організм не забезпечується достатньою кількістю кисню природним шляхом.

Киснева станція Zelko OxyG 350

Особливості обладнання

Подібна техніка здатна виготовити до 500 літрів кисню за хвилину. За рахунок цього можна повноцінно забезпечити 50 ліжко-місць для хворих. Станція може виробляти газоподібний кисень, який можна помістити у 40-літрові балони. Усього за добу можливе заповнення до 125 таких резервуарів. Зі станції кисень розподіляється по всьому п'ятиповерховому корпусу. Поряд із джерелом змонтували резерв кисневих балонів. Представлене обладнання є готовим рішенням для вироблення кисню безпосередньо з повітря за допомогою високого тиску.

Якщо вам потрібно забезпечити об'єкт киснем, найкращим вибором буде придбання саме цієї моделі. Станція Zelko OxyG 350, купити яку можна у нашому магазині, ефективно справляється із великими навантаженнями. Під час її розробки інженери використовували безліч сучасних рішень, у тому числі фірмових інновацій, а у виробництві даного обладнання кожен етап підлягає суворому контролю. За рахунок цього вдається зробити станції Zelko компактнішими, при цьому підвищити їх надійність і продуктивність, знизити шумність роботи.

Агрегати цієї марки зможуть працювати за умови, що вони забезпечуються стисненим атмосферним повітрям, тиск повинен бути не менше 6 атмосфер. Для цього станція оснащена спеціальним компресором, осушувачем та ресивером. Ці компоненти створюють основну шумність під час роботи устаткування. Спеціальні фільтри допомагають видалити вихідну повітряну масу забруднення, такі як пил, масло, мікроорганізми. Фільтри є частиною системи і встановлені або окремо, або безпосередньо на самій станції, залежить від того, яку модель обладнання розглядати.

Кисневий ресивер служить для того, щоб з'явилася можливість накопичувати продукційний газ, збагачений киснем. Збагачення відбувається до 95,5%, що є найвищим результатом на сьогоднішній день.

Киснева станція - це компактне рішення, здатне забезпечити лікарню достатніми ресурсами для тяжкохворих пацієнтів. Використовувати аналогічне обладнання можна і на різних підприємствах, де важливим є використання чистого кисню. У нас на сайті ви зможете ознайомитися зі схемою розміщення обладнання, його комплектацією, габаритами та детальними технічними характеристиками.

У назві установки, зазвичай, відбито найменування того генератора кисню, який її у встановлений. Можна змінювати характеристики установок та їхню комплектацію залежно від побажань замовника. Для отримання точної інформації ви можете зателефонувати нам, наші фахівці докладно розкажуть про обладнання, дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять.

Чи варто купувати OxyG від ZELKO?

Одним із найкращих рішень для медицини є саме киснева станція Zelko OxyG 350; переваги цієї моделі – висока продуктивність, здатність виробництва добре очищеного кисню за рахунок вбудованого молекулярного сита. Така технологія допомагає отримати висококонцентрований газоподібний кисень. Такий підхід дозволить не тільки отримати кисень швидко, а й окупити придбання станції, оскільки закупівля газу в балонах пов'язана з такими складнощами:

  • Доставка балона може затриматися, це неприпустимо у критичних ситуаціях, наприклад, коли продукцію замовляють для лікарень
  • Ціна на послуги логістики зростає, тому замовлення балонів — це не найвигідніше рішення.
  • Окупність станції відбувається через 3-12 місяців після встановлення.
  • Ви можете продавати балони з киснем.

У середньому балон кисню на 40 літрів, виготовлений такою станцією, коштує 45-50 грн. Станція дозволяє використовувати кисень під високим тиском до 150 бар, ціна такого рішення – 55-65 грн. за балон. Вона може змінюватись в залежності від витрат на електроенергію.

Сфера застосування

Станція має широку сферу експлуатації. Вона може використовуватись на наступних об'єктах:

  • Медичні заклади.
  • Машинобудування.
  • Скляна промисловість.
  • Сільське господарство.
  • Ветеринарія.
  • Металургія.

Кисень необхідний як для підтримки життєздатності живих організмів, а й застосовується у промисловості завдяки здатності до горіння, і навіть за допомогою окисних властивостей (бере участь у хімічних реакціях з виробництва).

Наші переваги

Якщо вам потрібна азотна станція або обладнання для виробництва кисню, купити все необхідне ви можете у нас. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, готові допомогти підібрати необхідне обладнання, що підходить для ваших цілей та завдань. Будь-який кисневий агрегат, включаючи і розглянуту вище модель, можна адаптувати під потреби конкретного замовника, відрегулювати характеристики, оснастити потрібним обладнанням або прибрати зайве (наприклад, можна вибрати фільтри, що цікавлять).

Купуючи обладнання у нас, ви не тільки заощаджуєте спочатку, тому що ми працюємо з виробником безпосередньо. Вам не потрібно переплачувати за послуги посередника, але й робите грамотне вкладення в майбутнє, оскільки пристрій Zelko швидко окупиться за рахунок виробництва балонного кисню. Телефонуйте, ми обов'язково відповімо на всі питання, допоможемо вибрати обладнання, зорієнтуємо за цінами!