Системи моніторингу, АСУ

Системи моніторингу, АСУ

В наш час якамога актуальнішим стає економія елекроенергії. Тому комплексний підхід у рішенні енергозбереження стосується і контролю над розходами на виробництво певної кількості стисненого повітря і раціонального підходу до уставок мережевого тиску на підприємстві. 

Так зменшенням різниці між тиском розвантаження та навантаження, а відтак зменшенням мережевого тиску не складно досягти величезної економії електроенергії, аж до 10-15%. Це завдання може бути вирішено і контролюватись шляхом впровадження системи АСУТП. Фахівці нашої компанії самостійно розробляють та впроваджують такі системи на підприємствах.

 

Так зменшенням різниці між тиском розвантаження та навантаження, а відтак зменшенням мережевого тиску не складно досягти величезної економії електроенергії, аж до 10-15%. Це завдання може бути вирішено і контролюватись шляхом впровадження системи АСУТП. Фахівці нашої компанії самостійно розробляють та впроваджують такі системи на підприємствах.

 

 

Купити систему моніторингу АСУ


Наразі в експлуатації дедалі частіше зустрічається система моніторингу АСУ. Вона була розроблена для регулярної перевірки та контролю стану спеціалізованої техніки, яка використовується у системах оперативного постійного струму. Наприклад, це може бути ШОТЕ або ЩПТ. Потенційні покупці часто звертаються в інтернет-магазин, щоб підібрати оптимальний варіант, як за функціоналом, так і за ціною. Додатково моніторинг АСУ застосовується при модернізації систем змінного струму потреб такого типу, як ЩСН, потребує застосування додаткової функції управління спецтехнікою.

Навіщо потрібна АСУ?


Є системою моніторингу асу тп розподілену мережу, яка формується з ряду програмованих пристроїв виведення або введення сигналів, контролерів, об'єднаних один з одним за допомогою спеціальних цифрових зв'язків. Така технологія дозволяє легко інтегрувати систему в будь-яку із сфер, використовуючи для цього різноманітні стандартні протоколи та MMS.

АСУ вирішує такі завдання:

створює дискретний архів подій;
веде періодичний запис;
ділиться будь-якими екранними формами інформації;
займається осцилографуванням аварійних процесів.
Експерти зазначають, що система моніторингу АСУ повністю автоматизована і в заданий день або на особистий запит користувача може провести навіть самодіагностику. Такий хід покращує роботу спеціалізованої системи та у кілька разів підвищує її продуктивність.

Оператор бере мінімальну участь у роботі даної системи, оскільки комп'ютер і без втручання людини може збирати дані про стан ПКУ, прогнозувати майбутній функціонал техніки та у разі чого миттєво сигналізувати про збої.

Як вибрати систему моніторингу?


Зараз велику популярність користується система моніторингу вентиляції. Це повністю автоматизований підхід до забезпечення абсолютної безпеки користувача. Комп'ютер приймає команди, керує обладнанням змінного струму, вивчає пари, якість повітря та обстановку у приміщенні. Техніка самостійно веде архівні зміни, локальні журнали подій та безпомилково синхронізує час. Повна автоматизація дозволяє уникнути такої проблеми, як помилка через людський фактор. Все, що необхідно зробити – це замовити АСУ вентиляції та запросити професійну установку системи. Грамотне підключення у кілька разів підвищує ефективність. Зараз навіть можна створити веб-візуалізацію роботи розробки. Для цього знадобиться лише браузер та гаджет, на якому оператор у віддаленому режимі у будь-який зручний для нього час зможе відслідковувати якість роботи обраної ним системи. Про всі нюанси перед придбанням обов'язково розповідають спеціалісти.

Де придбати систему моніторингу АСУ?


Якщо ви не знаєте, де без переплат і в найкоротший термін можна придбати систему моніторингу АСУ, то обов'язково вивчіть весь асортимент нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо відразу кілька варіантів, залежно від того, на які функціональні можливості та асортименти розраховує потенційний покупець. Якщо ви важко розбираєтеся в цій тематиці, то відразу звертайтеся за допомогою до досвідченого консультанта. Він підбере оптимальне вирішення проблеми та знайде той варіант системи моніторингу АСУ, який підходить за запитуваними критеріями та вписується у виділений потенційним покупцем бюджет. Гарантовано індивідуальний підхід до вирішення завдання та прозору співпрацю.

Для вирішення нескладних завдань по об'єднанню в мережу від 2-х до 8-ми компресорів різної потужності та, відповідно, продуктивності наша компанія використовує стандартні рішення, розроблені нашим партнером компанією Logika Control. Контролер Logik 200 за допомогою провідного зв'язку (Ethernet, RS485 та ін.) дозволяє контролювати та керувати гвинтовими компресорами різних виробників. Величезною перевагою систем АСУ є безкоштовний доступ до даних через сервер LogikaCloud. Можливий доступ для зареєстрованих користувачів з будь-якого гаджета або віддаленого комп'ютера. Подібна послуга є платним сервісом більшості компаній-конкурентів.

 

Для нас не існує нездійсненних завдань – у разі неможливості прокладання провідного зв'язку або розосередженою мережею компресорних станцій, на підприємстві буде налагоджений бездротовий зв'язок для обміну даними з центральною диспетчерською. Для дублювання та, у разі потреби, контролю з нашого боку можливе підключення до системи через інтернет захищеними каналами. У такому разі сигнали про аварії та некоректну роботу елементів системи будуть надсилатися у вигляді СМС за заздалегідь запрограмованими номерами для прийняття оперативних рішень та усунення проблем.